Čo je značka dôveryhodnosti pre autentické recenzie Bazaarvoice?

Značka dôveryhodnosti Bazaarvoice Authentic Reviews je symbolom odhodlania spoločnosti poskytovať autentickú spätnú väzbu spotrebiteľov týkajúcu sa jej produktov a služieb.

Značka dôvery je tiež signálom pre spotrebiteľov, že obsah recenzií, ktorý vidia, je chránený – neutrálnou treťou stranou – pomocou sofistikovanej technológie odhaľovania podvodov a najlepších osvedčených postupov v odvetví.

čo to pre mňa znamená?

Vieme, že dôvera spotrebiteľov v hodnotenia a recenzie je priamo spojená s pravosťou. Preto sme si v Bazaarvoice dali za cieľ zabezpečiť autentickosť recenzií, od ktorých ľudia závisia pri prijímaní informovaných rozhodnutí o kúpe. Veríme, že recenzie by mali predstavovať skutočný, nezaujatý a transparentný názor na autorovu skúsenosť s produktom alebo službou.

Aké sú zásady autentickosti Bazaarvoice?

Naša politika autenticity je o tom, aby si spotrebitelia boli istí, že môžu dôverovať pravosti recenzií, s ktorými sa stretávajú každý deň na webe na stránkach, ktoré nesú značku dôveryhodnosti pre autentické recenzie.

Táto politika bola použitá ako model pre usmernenia WOMMA o pravosti v jej Etickom kódexe. Bazaarvoice je tiež hlavným účastníkom AFNOR v Európe, pomáha vytvárať riadiace pravidlá pre obsah vytváraný používateľmi vrátane certifikačného procesu.

Našu politiku pravosti podporujeme:

  • Špičková technológia na detekciu podvodov čo nám umožňuje identifikovať zdroj odoslania všetkých recenzií;
  • Sofistikované algoritmy, možnosti varovania a filtrovania, ktoré umožňujú našim moderátorským tímom identifikovať, nahlásiť a nahlásiť podozrivý obsah; a
  • Špecializovaný tím analytikov ktorá monitoruje podozrivé recenzie s cieľom určiť ich pravosť.

Zásady autentickosti Bazaarvoice majú tri hlavné kritériá, ktoré musia byť splnené, aby sa autentický obsah recenzií zobrazoval na webových stránkach klientov Bazaarvoice:

Bez podvodov a spamu

Vynakladá sa komerčne primerané úsilie, aby sa zabránilo odosielaniu podvodného obsahu z akéhokoľvek zdroja. Môže to zahŕňať rušivé alebo „trollingové“ správanie, komerčné správy, automatizované odosielanie (napríklad roboty a skripty), nelegitímny alebo ponižujúci obsah od konkurenta klienta a vlastnú propagáciu.

Bez úprav, klasifikácie a zmien

Recenzie nie sú nijako upravované nikým iným ako pôvodným autorom – vrátane opráv pravopisu alebo gramatiky. Recenzie sa nefiltrujú, neupravujú ani neodstraňujú len preto, že sú negatívne alebo majú nižšie hodnotenie.

Priehľadný

Nedovoľujeme spoločnostiam priamo žiadať o pozitívne hodnotenia. Ak sú spotrebiteľom ponúkané peniaze alebo propagačný materiál (ako sú zľavy alebo kupóny) výmenou za poskytnutie nezaujatej recenzie, potom musí recenzia túto skutočnosť zohľadniť.

Okrem toho zamestnanci a predajcovia organizácie nesmú odosielať obsah bez zverejnenia svojho vzťahu k produktu alebo službe.

Kliknutím sem získate ďalšie podrobnosti o Bazaarvoice Authenticity Policy »