Co je značka důvěryhodnosti Bazaarvoice Authentic Reviews?

Značka důvěryhodnosti Bazaarvoice Authentic Reviews je symbolem odhodlání společnosti poskytovat autentickou zpětnou vazbu spotřebitelů týkající se jejích produktů a služeb.

Značka důvěry je také signálem pro spotřebitele, že obsah recenzí, který vidí, je chráněn – neutrální třetí stranou – pomocí sofistikované technologie detekce podvodů a nejlepších osvědčených postupů v oboru.

co to pro mě znamená?

Víme, že důvěra spotřebitelů v hodnocení a recenze je přímo vázána na pravost. To je důvod, proč jsme si v Bazaarvoice dali za cíl chránit autenticitu recenzí, na kterých jsou lidé závislí, aby mohli činit informovaná rozhodnutí o nákupu. Věříme, že recenze by měly představovat skutečný, nezaujatý a transparentní názor na autorovu zkušenost s produktem nebo službou.

Jaké jsou zásady pravosti Bazaarvoice?

Naše Zásady autenticity jsou o zajištění toho, aby si spotřebitelé byli jisti, že mohou důvěřovat pravosti recenzí, se kterými se každý den setkávají na webu na stránkách, které nesou značku důvěry Authentic Reviews.

Zásady byly použity jako model pro pokyny WOMMA o pravosti v jejím Etickém kodexu. Bazaarvoice je také hlavním účastníkem AFNOR v Evropě, pomáhá vytvářet řídící pravidla pro obsah vytvářený uživateli, včetně certifikačního procesu.

Podporujeme naše zásady pravosti:

  • Špičková technologie detekce podvodů což nám umožňuje identifikovat zdroj odeslání všech recenzí;
  • Sofistikované algoritmy, funkce upozornění a filtrování, které našim moderátorským týmům umožňují identifikovat, označit a nahlásit podezřelý obsah; a
  • Specializovaný tým analytiků která monitoruje podezřelé recenze a určuje jejich pravost.

Zásady pravosti Bazaarvoice mají tři hlavní kritéria, která musí být splněna, aby se autentický obsah recenzí zobrazoval na webových stránkách klientů Bazaarvoice:

Bez podvodů a spamu

Je vynaloženo komerčně přiměřené úsilí, aby se zabránilo odesílání podvodného obsahu z jakéhokoli zdroje. To by mohlo zahrnovat rušivé nebo „trollingové“ chování, komerční zprávy, automatizovaná podání (např. roboti a skripty), nelegitimní nebo ponižující obsah od konkurenta klienta a vlastní propagaci.

Bez úprav, klasifikace a změn

Recenze nejsou žádným způsobem měněny nikým jiným než původním autorem – včetně oprav pravopisu nebo gramatiky. Recenze nejsou filtrovány, upravovány ani mazány jednoduše proto, že jsou negativní nebo mají nižší hodnocení.

Průhledný

Nedovolujeme společnostem přímo žádat o pozitivní recenze. Pokud jsou spotřebitelům nabízeny peníze nebo propagační materiál (jako jsou slevy nebo kupóny) výměnou za poskytnutí objektivní recenze, musí recenze tuto skutečnost zohlednit.

Zaměstnanci a prodejci organizace dále nesmějí odesílat obsah bez zveřejnění svého vztahu k produktu nebo službě.

Klikněte prosím zde pro více podrobností o Bazaarvoice Authenticity Policy »